עיצוב מצבות מיוחדות

עיצוב מצבות מיוחדות במגוון אופנים. חשקה נפשכם במצבה יוצאת דופן? שונה? אחרת? כזאת שלא תראה כמו יתר המצבות?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבנות מצבה בעיצוב מיוחד. מצבה שתרגישו שנבנתה במיוחד עבור יקיריכם, שעוצבה לטעמכם ומעבירה משהו מאשיותו של הנפטר/ת. עיצוב מצבות כמו גם עיצוב של לוחות הנצחה ומצבות זיכרון, יכול להיעשות במגוון של סגנונות.

בין יתר העיצובים המיוחדים, תוכלו למצוא, למשל,  מצבות עם כריות בצורות שונות. אחת הצורות היותר נפוצות, היא צורה של לב. תוכלו למצוא גם מצבות שנעשה בהן שימוש עם סלעייה. ישנן מצבות המשלבות בתוכן צמחייה שתולה,  באדמה או בתוך כדים. בין  המצבות המעוצבות יש את אלו המשלבות חלוקי נחל וברזל כמו גם יודאיקה ואבני פסיפס. מגוון רחב של עיצובים  המשלבים בין חומר,  צבע וצורה. כל מה שאתם צריכים זה רק לומר לנו "אנחנו רוצים משהו מיוחד."

מצבות במגוון עיצובים

כל מצבה, לוח זכרון או לוח הנצחה יכולים להיות שונים ובולטים בעיצוב המיוחד והיפה שלהם. אנחנו, במצבות קדימה, נשמח לעזור לכם לעצב מצבה מיוחדת בדיוק כפי שאתם רואים אותה בדמיונכם. יתר על כן,  נשמח לענות לכם על כל שאלה בנוגע לכול אלמנט עיצובי שתהיו מעוניינים לשלבו במצבה. כמו כן, נמנה בפניכם את כל יתרונותיו וחסרונותיו (אם קיימים) של אלמנט כזה או אחר.

בשיחה גם נפנה את תשומת ליבכם לעלויות השונות של אפשרויות העיצוב השונות של המצבות, ככל שתידרשנה. מובטחת שקיפות מלאה. חשוב לנו שתדעו! גם אם אין לכם תמונה ברורה בראש, של איזה אלמנט עיצובי כזה או אחר הייתם רוצים לשלב כחלק מביניית המצבה, זה  לא רק בסדר, זה  בסדר גמור. אנחנו מנוסים בלשאול את השאלות הנכונות, להראות לכם דוגמאות רלוונטיות ולעזור לכם להגיע לתוצאה הרצויה בתקציב שלכם. 

בין האלמנטים השונים שאנו, במצבות קדימה, עושים בהם שימוש, תוכלו למצוא שימוש בסלעים, טיפוגרפיות מיוחדות, פונטים מיוחדים ובקיצור? עיצוב חלקות קבר בצורה שונה ואחרת. 

מתלבטים? לא בטוחים? רוצים עוד מידע? תרגישו חופשי לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורכם. 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות